Kurumsal Bilgisayar Servisi

Erce Bilgisayar olarak , iş yerinizde Bilgisayarlarınıza servis , Microsoft Lisanslama , Antivirüs kurulumu , Web sitesi ve de Kurumsal mail oluşturmada sizlere hizmet vermekteyiz .

Bilgisayar servisi , lisanslama

Bilgisayar servisi , lisanslama


Bilgisayar Teknik Servisi olarak 2009 senesinden günümüze hizmet vermekte olan firmamız, bir çok sektördeki özel ve kamu kuruluşlarına yerinde teknik servis hizmeti vermiştir. Bilgisayarlarınızın her türlü arızasında bizleri gönül rahatlığı ile arayabilir ve sizler de kurumsal bilgisayar servisi ile çalışmanın ayrıcalığını yaşabilirsiniz.

Senelik Parça Bağımsız Bilgisayar Bakım Anlaşması ile bütün bir yıl boyunca sorun yaşama ihtimalinizi minimize edin. Arıza çıkmadan yapılan periyodik bakımlarla sorunların önüne geçin. Her ay yapılan bakımlar sırasında bilgisayarlarınızın hızlarından ödün vermeden sürekli hızlı bir şekilde çalışarak iş gücünüzü arttırın. Bu konuda bilgi ve fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz.

Bilgisayar Teknik Servisi olarak, Anakart tamiri, Lcd Panel değişimi, Klavye değişimi, Virüs Temizleme, Donanım Yükseltme, Yedek Alma, Lisanslı işletim sistemi kurma, firmanızın ağ alt yapısının kontrolü ve varsa sorunların giderilmesi gibi bir çok bilişim soru ve sorununa destek vermekteyiz.

Ayrıca Bilgisayar Teknik Servisi olarak arızalı bilgisayarlarınızı yerinizde müdehale ile onaramaz isek ofislerimize alıp gerekli düzeltme işlemlerinden sonra tekrar ofisinize bırakmaktayız. Ve bu boşlukta oluşan zamanda bilgisayarsız kalmamanız için konsinye bilgisayarda bırakılabilmektedir. Bu hizmetimizden sizlerde yararlanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.
Notebook Servisi olarak, isterseniz eve veya ofisinizden teslim alabilir ve tekrar teslim edebiliriz. Ayrıca isterseniz sizleri ofislerimizde misafir ederek servis anlamında neye ihtiyacı varsa bilgisayarınızın anında müdehale şansımız bulunmaktadır.

Notebook Servisi

Servis prosedürü olarak, firmamıza gelen diz üstü bilgisayarlarınızın kaydı oluşturulu ve sizlerin şikayeti doğrultusunda arıza tespitleri yapılır. Arıza tespitinin ardından donanım ve/veya yazılım sorunları çözümlenmeden önce fiyat bilgisi paylaşılarak sizlerin onayına sunulur. Servisimizde kesinlikle sizden onay alınmadan bir işlem yapılmamaktadır.Müşterilerimizden duyduğumuz kadarıyla maalesef fiyat vermeden işlem yapan bir çok servis varmış. Kurumsal Bilgisayar Servisi olarak biz de bu 2009 senesinden günümüze yaşanmamış olup bundan sonraki yıllarda da yaşanmayacağı teminatımız altındadır.

notebook servisi

notebook servisi


Notebook bilgisayarınızda yaşadığınız şikayet yazılımsal ise genellikle aynı günde teslim etmekteyiz. Nadir durumlarda ki bu durumlar işletim sisteminizin yenilenmesi söz konusu olduğunda ( format atma ) bilgisayarınızdan alınmasını istediğiniz yedeklerin büyüklüğü ile tamamen doğru orantılıdır. Silinmesini istemediğiniz verilerin büyüklüğü yüz gigabyte ve üzeri durumlarda aynı güne yetiştirmemiz takdir edersiniz ki çok zordur. Aynı şekilde donanımsal sorunlarda da arıza tespiti için 2 gün süre istenmektedir. Bu iki gün içerisinde arıza tespiti ve hatta çözümü de yapılabilmektedir. Tabii ki yine sizlerin fiyat bilgisi ve onayı dahilinde.

Bilgisayarınızın açılmadığı durumlarda ( özellikle mavi ekran hatası, windows açılmıyor hatası vb. ) sizlerin yedek alması gibi bir şansı olmamaktadır. Sizlere nacizane tavsiyemiz bu durumlarda mutlaka yetkin bir notebook servisine danışmanızdır. Bunun en önemli sebebi sizler bilgisayarlarınız açılmadığı için yedek alamamış durumda olacaksınız. İşi bilmeyen bir firma ile çalışırsanız bilgisayarınızdan kurtarılabilecek bir çok dosya artık kurtarılamaz hale gelebilir. Bu da tahmin edebiliyoruz ki sizin veya firmanızın çok önemli dosyalarıdır belki. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı tavsiyemiz bizimle olmasa bile mutlaka yedek almasını doğru yapan ve bu işin önemini bilen kurumsal bir firmayla çalışmanızdır.

Notebook Servisi olarak bilgisayarlarınızın hızından şikayetiniz varsa, Donanımsal olarak kapanmalar, donmalar, mavi ekran hataları alıyorsanız, Ram ve Hard disk yükseltmek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

MAC servisi

Apple Mac Servisi olarak 2009 senesinden günümüze birçok müşterimizin Apple (Mac) Bilgisayarına, gerek yerinde gerekse servisimizde hizmet vermiş bulunmaktayız. Mac cihazları arasında MacBook Air, MacBook Pro, iMac ve tüm modellerle ilgili donanım sorunlarının çözümü, yazılımlarına müdehale (MacOS X Kurulumları), donanım değişimleri veya ilaveleri yapılmaktadır.

Apple (Mac) bilgisayarlar diğer diz üstü (notebook) bilgisayarlara göre çok daha performanslı ve hızlı çalışmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise hem donanım hem de yazılım tarafının aynı firma üzerinden oluşturulması ve yazılmasıdır. Donanımla yazılım uyumlu olunca size süper hızlı ve stabil bir bilgisayar çıkıyor.

Apple Mac Servisi uzun yılların verdiği tecrübe ve birikim ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Apple Mac Servisi kapsamında en zor olarak bilinen işlemlerden birisi MacBook Air ve MacBook Pro bilgisayarların klavye değişimleridir. Bu işlemler teknik personelin yaklaşık 3 saatlik bir zamanını çok incelikle çalışmasıyla tamamlanabilecek bir işlemdir. Mac bilgisayarlarınızın klavyesini kendi bünyemizde bire bir orjinal ve sıfır ürünlerle değiştirmekteyiz.

Apple ürünlerinden MacBook Air veya MacBook Pro bilgisayarlarına sahipseniz ve artık yavaş gelmeye başladıysa ( özellikle core 2 duo işlemci ve 4 gb ram mevcut olan versiyonlar ) sizler için muhteşem çözümümüz bulunmaktadır. 2008 ve üzeri modeldeki Mac bilgisayarlarınıza SSD Disk değişimi ve Ram upgrade ( yükseltme ) işlemlerinden sonra bilgisayarınızın hızı sizi bile şaşırtacaktır. Bunun için mutlaka biz ve bizim gibi servislerden bilgi alınız.

Mac Bilgisayar Servisi

Mac Bilgisayar Servisi

Siz de Mac bilgisayarınızla ilgili aşağıdaki işlemleri yaptırmak isterseniz mutlaka bizlerden fiyat talebinde bulununuz.

Klavye değişimi,
Anakart tamiri,
Anakart Değişimi,
Ram yükseltme,
Harddisk değişimi,
İşletim Sistemi kurulması,
Batarya ve Adaptör değişimi,
Ekran Değişimi,
Kasa Değişimi
Cover ( Kapak Değişimi)
Menteşe onarım veya değişimi
Mac OS X üzerine Windows Kurulumu
Parallel desktop ayarlarının yapılması veya kurulumu
Ağ üzerinden Windows bilgisayarlar ile paylaşım ayarlarının yapılması
Antivirüs programının kurulması
Virüs temizleme ( mac bilgisayarlara virüs bulaşmaz demeyin, bulaşır )
Yedek Alma
Parola kaldırma veya sıfırlanması ( password resetleme )

Microsoft Lisanslama

Microsoft Lisanslama işlemlerinizi biz ve bizim gibi güvenilir Microsoft Partnerler aracılığı ile yapmanızın size bir çok avantajı bulunmaktadır. En doğru lisanslama modelini en uygun koşullarda ve en hızlı şekilde çözmeniz için en etkili yol Microsoft Partnerler ile çalışmanız olacaktır.

Firmamız 2009 senesinden günümüze bir çok devlet kurum ve kuruluşu yanı sıra özel sektörde bulunan müşterilere de doğru lisanslama anlamında yol göstermiştir.

Microsoft Lisanslama

Microsoft Lisanslama


Microsoft Lisanslama kapsamında aşağıdaki lisans modelleri geçerlidir.

OEM Lisanslama; Bilgisayarınızı aldığınızda beraberinde gelen lisanslama türüdür. Bilgisayar bağımlıdır. Alt sürüm ve üst sürüm desteği genelde yoktur.

Kutu Lisanslama; Yeni bilgisayar alırken ve/veya var olan bilgisayarlarınızı lisanslama da kullanılan lisans türüdür. Bilgisayar bağımsız özelliği sayesinde bir çok müşteri tarafından tercih edilmektedir.

OPEN Lisanslama; Küçük, Orta ve Büyük firmaların tercih ettiği lisanslama türüdür. Mevcut bilgisayarlarınızı ve/veya yeni alacağınız bilgisayarları lisanslamada kullanılır. Bilgisayar bağımlı olmayan lisanslama türüdür.

Sizler de firmanızın envanter formunu hazırlarken bizlerden danışmanlık hizmeti alabilir, eksik lisanslarınızı bizim aracılığımız ile tamamlayabilirsiniz.

Lisanslama prosedürü olarak, öncelikle eksik lisanslarınız saptanmalı ve buna göre uygun lisanslama modeli belirlenmelidir.

Kategori: Bilgisayar Servisi