Liste Bilgisayar Servisi Subscribe RSS feed of category Bilgisayar Servisi

Unutulan iPhone parolası nasıl kaldırılır

Eğer parolasını unuttuğunuz bir iPhone’nunuz varsa veya parolayı birçok kez hatalı girerseniz, Apple size aygıtınızın etkisizleştirildiğini bildiren bir ileti gönderir. Parolanızı unuttuğunuz taktirde ise iPhone’unuzu tamamen silmeniz gerekiyor. Parolasını unuttuğunuz… Devamı »

Bakırköy Bilgisayar Teknik Servis

Bakırköy bilgisayar teknik servis hizmetimiz Bakırköy semtinde bulunan işyerlerinize teknik servis hizmeti vermektedir.Marka farketmeksizin tüm marka ve modelde bilgisayarlarınıza yerinizde servis hizmeti sunuyoruz. İşletmenizdeki bilgisayarlarınıza virüs mü girdi önemli dosyalarınız… Devamı »

Bayrampaşa Bilgisayar Servisi

Bayrampaşa bilgisayar servisi hizmetimiz,Bayrampaşa’da ev ve işyerlerine uygun servis hizmeti vermektedir.Bilgisayarlarınızda oluşan sorunlarda bizimle iletişime geçin. Sıvı teması olan notebooklarınızdan tutun klavye değişimine kadar her türlü bilişim ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. İşyerlerinize… Devamı »

Windows 10 şifremi unuttum

Windows 10 şifremi unuttum konulu makalemizde sizlere programsız şifrenizi nasıl değiştirebilirsiniz bunun yolunu göstericem. Bunun için usb den boot edebileceğimiz windows flashı veya windows kurulum cd si ile onarma ekranına… Devamı »

Yeşilköy Bilgisayar Servisi

Yeşilköy bilgisayar servisi hizmetimiz, İstanbul Yeşilköy semtinde bilgisayarlarınızda oluşan her türlü problemde yerinde servis hizmeti sunmaktayız. Bilgisayarlarınızın donanım arızalarında stoklarımızda parça bulunması halinde yerinde servis hizmetimizi adresinizde sonlandırmaktayız.parça stoklarda olmaması… Devamı »

Merter Bilgisayar Servisi

Merter bilgisayar servisi,İstanbul Merter bölgesinde ev ve işyerlerine teknik servis hizmeti sunmaktadır.Masaüstü PC veya notebooklarınızda oluşan tüm sorunlarda bizleri tercih edebilirsiniz.Şube olarak fatih bölgesinde yeralan ofisimizden en hızlı teknik servis… Devamı »

Fatih bilgisayar servisi

Fatih bilgisayar servisi,İstanbul Fatih ilçesinde ev ve işyerlerine teknik servis hizmeti sunmaktadır.Masaüstü PC veya notebooklarınızda oluşan tüm sorunlarda bizleri tercih edebilirsiniz.Şube olarak fatih bölgesinde yeralan ofisimizden en hızlı teknik servis… Devamı »

Notebook ekran değişim fiyatı

Notebook ekran değişim fiyatı,marka, model, ekran boyutu ve özelliklerine göre değişim göstermektedir.Firmamız tüm notebook markalarının LCD panellerini garantili bir şekilde değişimini gerçekleştirmektedir.Paneller titiz kontrolden geçirilip o şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Notebook… Devamı »

Macbook Retina Ekran Değişimi

Macbook Retina ekran değişimi bilgisayarınızın model yılı ve numarasına göre değişkenlik göstermektedir. Ekranınızın arızalanması durumunda yada düşme çarpma sonucu zarar görmesi halinde komple üst kasa olarak değişimi yapılmakta olup size… Devamı »

Premium Bilgisayar Servisi

Premium Bilgisayar servisi hizmetimiz başlamıştır.Premium bilgisayar hizmeti sayesinde problemlerinize hızlı çözümler sunmaktayız .Lokasyon yerinize göre değişen 30-45 dk.içinde hızlı servisimizden faydalanabilirsiniz.Yerinizde servis hizmeti, hızlı çözüm, kusursuz bilişim destegimiz ile 7… Devamı »

Open chat
whatsapp
Merhaba,