Apple (Mac) Servis

Apple Macbook Servis
Apple Ekran , Retina Ekran ve Klavye Değişimi
Mac ve İpad lerinizde kırık ekran ve klavye değişimi ve orjinal adaptörleri için yardımcı olalım

Retina Lcd Panel

2880×1880 piksel çözünürlüğe sahip MacBook Prolar 220 ppi değerine sahip
Bu özelliğiyle dünyanın en yüksek çözünürlüğe sahip bilgisayarı yüksek kontrastlı ve mat kaplama ile gelecek. Böylece güneş ışığı altında bile bu dizüstü bilgisayar çok rahat bir kullanım ve görüş sağlayacak.

Hizmetlerimiz ;
1. Apple ürünleri servis hizmeti;
-Mac Os X Tiger
– Leopard
– Snow Leopard
– Lion
– Mountain Lion
– iMac
– Mac Pro
– Mac Mini
– MacBook
– MacBook Air
– MacBook Pro
– Apple bilgisayarları
– Airport Extreme Base Station
– Airport Express
– Time Capsule kurulumları
– Apple TV kurulumu donanım ve yazılım sorunları
– iPod donanım ve yazılım arızaları
– iPhone donanım ve yazılım arızaları
– iPad donanım ve yazılım arızaları
2. Arıza tespiti (Apple Hardware Test & Apple Diagnostic Testleri)
3. Aylık yıllık bakım anlaşmaları
4. Ürün ve Yedek parça
5. Program ve yazılım desteği
6. Telefon destek
7. Mac’e Windows kurulumu
8. Danışmanlık Hizmetleri
9. Hard Disk’den Data (Bilgi) kurtarma
10. Yerinde teknik servis
11. Pc’den Mac’e data, iTunes, mail ve Adres aktarımı
Yazılımsal Çözümler
Macintosh ve iOS başta olmak üzere; Apple’ın geliştirdiği veya Apple için geliştirilen her yazılım hakkında direk bizimle temasa geçip sorunlarınızı çok hızlı bir biçimde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Donanımsal Çözümler
Apple’ın ürettiği her ürün için orjinal parça garantisi ile anakart seviyesinde onarım ve değişim yapılmaktadır.
Cihangir Macbook Servis

İstanbul’un her bölgesinde elbette ki macbook kullanıcıları mevcut öyle değil mi? macbook bilgisayarların kullanımı esnasında yaşadığı her hangi bir problem karşısında, yetkisi olmayan işletmeler ile görüşmek yerine, Macbook Servis kapsamında yer alan hizmetlerden yararlanabilirler.

Sağlam hizmet

Bildiğiniz gibi her bilgisayar servisi, sizlere kaliteli ve sağlam bir hizmet veremeyecektir. Bu sebepten dolayı, ürünün yetkili servisleri arasında yer alan servisler ile görüşmeniz her zaman öneriler arasındadır. Sizlerde bu hizmetleri,Macbook Servisi kapsamında güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Bu servislerimizden faydalanmak için Lütfen 0 542 319 99 99 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşın

Sizlere bilgisayar tamiri, yedek parça ve aksesuar gibi pek çok konuda Macbook Servisleri hizmet verebilecektir. Sizlerde orijinal parçaları bu yetkili servisler dahilinde temin ederek, daha kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
macbook bilgisayar servis, macbook bilgisayar servisi, macbook bilgisayar servisleri, macbook bilgisayar tamir, macbook bilgisayar tamircileri, macbook bilgisayar tamircisi,macbook bilgisayar tamiri, macbook bilgisayar teknik servis, macbook bilgisayar teknik servisi, macbook bilgisayar teknik servisleri, macbook destek, macbook dizüstü servis, macbook dizüstü servisi, macbook dizüstü servisleri,macbook dizüstü tamir, macbook dizüstü tamircisi, macbook dizüstü tamiri, macbook dizüstü yedek parça,macbook dizüstü yedek parçaları, macbook dizüstü yedek parçası,macbook dizüstü yetkili servis,macbook laptop servis, macbook laptop servisi, macbook laptop servisleri, macbook laptop tamir, macbook laptop tamircileri, macbook laptop tamircisi, macbook laptop tamiri, macbook laptop yedek parça,macbook laptop yedek parçaları,macbook laptop yedek parçası, macbook laptop yetkili servisi, macbook minibook servis, macbook minibook servisleri, macbook minibook tamir, macbook minibook tamircileri, macbook minibook tamircisi macbook müşteri hizmetleri, macbook netbook servis,macbook netbook servisi,macbook netbook servisleri,Macbook Servis ve Tamiri macbook netbook tamir, Macbook Servis ve Tamiri macbook netbook tamircileri, Macbook Servis ve Tamiri macbook netbook tamiri, macbook notebook servis, macbook notebook servisi, macbook notebook servisleri,macbook notebook tamir,macbook notebook tamircileri,macbook notebook tamircisi,macbook notebook tamiri, macbook notebook yedek parça,macbook notebook yedek parçaları,macbook notebook yedek parçası,macbook notebook yetkili servisleri, macbook özel servis,macbook servis merkezi,macbook servis merkezleri,macbook servis nerede,macbook servis telefonu, macbook servisi,macbook servisleri,macbook tablet servis, macbook tablet servisi,macbook tablet servisleri, macbook teknik destek, macbook teknik servis,macbook teknik servisi,macbook teknik servisleri,macbook ultrabook servis,macbook ultrabook servisi, macbook ultrabook servisleri, macbook ultrabook tamir,macbook ultrabook tamircileri,macbook ultrabook tamircisi, macbook ultrabook tamiri,macbook yedek parça,macbook yetkili servis,macbook yetkili servisi,macbook yetkili servisleri,

Bu pahalı sistemi en ucuz ve garantili değişimi için yardımcı olalım

Kategori: Bilgisayar Servisi Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Open chat
whatsapp
Merhaba,