Bayrampaşa Bilgisayar Servisi

Bayrampaşa bilgisayar servisi hizmetimiz,Bayrampaşa’da ev ve işyerlerine uygun servis hizmeti vermektedir.Bilgisayarlarınızda oluşan sorunlarda bizimle iletişime geçin.

Sıvı teması olan notebooklarınızdan tutun klavye değişimine kadar her türlü bilişim ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

İşyerlerinize özel kurumsal bakım anlaşmamız bulunmaktadır.Makine Parkınıza göre değişen fiyatlar ile aylık sabit ücret ödeyerek sınırsız destek alabilirsiniz.

Sadece parça değişim gereksinimlerinde ekstra ücret ödersiniz.

Kurumsal Bakım Anlaşması, bilgisayar ve işletim sistemleri, donanım, ana bilgisayar,kablolu-kablosuz ağ yapısı güncellemesi ,kapsamaktadır.

Bakımlar dışında oluşabilecek donanımsal ya da yazılımsal sorunlar için en kısa zamanda bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Günümüzde iş yaşamında bilgi işlem altyapısı artık firmalarda hayati öneme sahiptir.Herhangi bir bilgisayarın çok kısa bir süre bile arıza yapması veya e-maillerin çalışmaması ciddi iş kayıplarına sebep olabilmektedir.

Bu sorunları önceden görebilmek ve hızlı çözüm getirebilmek anlamında kurumsal bilgi işlem desteği almak çok önemlidir.

Bunun dışında sadece ihtiyaç anında servis hizmetimizdende faydalanabilirsiniz.Servis başı ücret ödersiniz.

Bayrampaşa bilgisayar servisi ev ve işyerlerine servis

Bayrampaşa bilgisayar servisi

Bayrampaşa bilgisayar, yazılım anlamında da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.Detaylar için tıklayın

Fatih bilgisayar servisi

Bilgisayarınızı güvenli ellere teslim etmek için firma hakkında gerekli araştırmaları yaptıktan sonra çalışmanızı tavsiye ederiz. Bilgisayar servisi olarak çok geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Bilgisayarınızın her türlü arızası, parça değişimi ve satışı ile de sizlere yardımcı olmaktayız. Yerinde ağ kurulumu, format atma, virüs temizleme, yazıcı kurulumu, ana kart, ses kartı, ekran kartı arızaları, klavye sorunları, hard disk, optik sürücü, veri kurtarma ve bakım anlaşması verdiğimiz hizmetlerden bazılarıdır. Yerinde servis hizmeti veriyor, gerekli durumlarda servisimize alarak arıza tespiti yapıyoruz. Bilgisayar servisi teknisyenlerimiz arıza ve ücreti konusunda size bilgi vererek onayınız olursa tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

Kategori: Bilgisayar Servisi
Open chat
whatsapp
Merhaba,