Eset (Nod 32) Antivirüs

ercebilisim_nod32 destek
Eset antivirüsler bireysel ve kurumsal olarak sistemlerinizin güvenliğini daima en üst düzeyde sağlar.

Bireysel Eset Antivirüs:

Deneyimimize Güvenin
ESET’in 20 yıllık güvenlik yazılımı geliştirme deneyimi size şunları sağlar:
En iyi Performans – Hızlı tarama ve minimum kaynak tüketiminin tadını çıkarın ve güvenlik için performanstan ödün vermeyin.
Proaktif Koruma – Bilinen tehditlere karşı gerçek zamanlı, bilinmeyenlere karşı ise proaktif olarak korunun.
Basit Kullanım – Ayarları özelleştirin veya bir kez ayarlayın ve unutun, gerisini ESET halleder.
Eset ve Diğer Antivirüsler;
ESET NOD32 Antivirus testin başladığı Mayıs 1998 yılından bu yana hiç bir yaygın virüsü kaçırmadan tespit edebilen dünyadaki tek güvenlik çözümü.
neden eset
30 Günlük Ücretsiz Eset Antivirüs Yüklemeleri;
Windows İçin
Mac İçin

Kurumsal Eset Antivirüs

ESET Business Solutions (25 kullanıcıdan fazlası için)
Şirket ağınız için kendi güvenlik kombinasyonunuzu seçin. ESET Business Solutions tüm platformlar arası güvenliğinizi kapsar (Windows, Mac, Linux) ve korunacak cihazlarınızın türlerini seçmenize olanak tanır: bilgisayar, laptop, akılllı telefon, dosya sistemi, posta sunucuları ve şirket ağ geçitleri.

Şirketler için İnternet Güvenliği Çözümleri
Uç noktalarınızın, sunucularınızın veya şirket filolarınızın korumaya mı ihtiyacı var? Ödüllü tarama teknolojisi ile ürün portföyümüz şirket verilerinizi daima tehlikelerden uzakta tutar.

İşletmeniz ister yeni kurulmuş, isterse uzun süredir var olan bir şirket olsun, her gün kullandığınız güvenlik yazılımından beklediğiniz bazı şeyler vardır. ESET olarak iş ortamında güvenlik yazılımının çalıştırılmasının kolay ve basit olması gerektiği inancındayız. Bu nedenle Antivirus piyasasındaki 25 yıllık deneyimimiz kullanarak her ölçekteki işletmeler için mükemmel uyuma sahip ESET Business Solutions’ı oluşturduk.

ESET Business Solutions’a Güvenmeniz için 3 İyi Neden

Basit ve
Anlaşılır Yapı
ESET Business Solutions’ı çok çeşitli platformlarda (Windows, Mac ve Linux) ve cihazlarda (bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve sunucular) kullanarak ihtiyaçlarınıza göre uç birim korumalarını karıştırabilir ve eşleyebilirsiniz.

Sisteminizi
Zorlamaz
Çözümlerimiz küçük alanlar kaplar ve eski donanımlar için dahi uygundur. Donanım güncellemelerine masraf yapmanız gerekmez. Ayrıca, program güncellemeleri küçüktür ve merkezi bir yerel sunucundan indirebilirler.

Kolay
Yönetim
Güvenlik yazılımınızı tek bir konsoldan kolayca yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz. Şirketinizin BT güvenliğini yönetmek için birçok BT çalışanına ihtiyacınız kalmaz – aksine uzaktan yönetim konsolunuzdan şirket güvenliğiniz en son detaya kadar ayarlanabilir.
Telefon Numaralarımız;
542 389 74 26
532 353 08 64

Open chat
whatsapp
Merhaba,