Bakırköy Bilgisayar-Pc Servis

Bakırköy de Bilgisayar Servisi için Arayın Gelelim ..

Bakırköy de ki Ofisinizden veya Evinizden Artık Bilgisayarınızı sırtlanıp uzunca bir yol gidip Bakırköy de Sokak Sokak bilgisayar servisi aramanız ve Bilgisayarcı ya taşınma işine bir son veriyoruz.

Bakırköy Bünyesinde Başlattığımız bu çalışma neticesinde Bakırköy de ki Ofisinizde ve Evinizde artık servis hizmetleri ayağınıza kadar geliyor ve Bakırköy de ki Ofisinizde ve Evinizde sizin gözetiminiz altında bilgisayarınız tamir oluyor.

Eğer dilerseniz servis arkadaşlarımıza telefonda arıza hakkında ve bilgisayar ın arıza yapmadan önceki süreci ile ilgili detaylı bilgi verebilir bu konu hakkında süreci hızlandırabilirsiniz. bilgisayar servisi olarak bilmenizi isterizki öncelikli hedefimiz yaygın güvenilir hızlı ve daima halkını gözeten bir servis ağı oluşturmaktır.

Bilişim sektöründe 11. yıldır siz değerli müşterilerimize yerinde servis hizmeti sunmaktayız.

Notebooklarınızda oluşabilecek sıvı teması arızalarından tutun kasa değişimine kadar her türlü sorunu teknik servisimizde çözüme kavuşturmaktayız.

Bu noktada sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir…..

Bakırköy bilgisayar servisi ne yapar?

Notebook lcd panel değişimi,çarpma düşürme sonucu notebook ekranlarınızda oluşan her türlü hasarda servisimizde değişim yapılır.

Notebook menteşe değişimi,Uzun süreli kullanımlar sonrası yada yine çarpma düşürme sonrası notebook üst kapakların açılıp kapanmasını sağlayan menteşe dediğimiz kulakçıkların değişimi

Notebook alt üst kapak değişimi (elimizde stok bulunduğu sürece)

İşin donanım kısmı olan harddisk-ram-wireless card-notebook anakart değişimi-ekran kartı çip değişimi,çok sık karşılaştığımız fan değişimi,klavye arızaları,power Jack değişimi gibi konularda destek alabilirsiniz.

Yazılım kısmında işletim sistemi arızaları,güncelleme yapamama,sisteminizin yavaş çalısması,yine işletim sisteminizin bir üst sürüme güncellenmesi,outlook problemleri,muhasebe programları,grafik tasarım için kullanabileceğiniz programlar,Windows Oem Lisans-Windows Kutu Lisans yada büyük işletmeler için open lisans uygun fiyat politikamız ile yanınızdayız.

Bilgisayar servisi Kurumsal

Kurumsal bakım anlaşmaları ile ofisinizdeki bilgisayarları servis konusunda güvence altına alırız.Aylık belirli ücretler ile sınırsız telefon ve uzaktan erişim desteği, yerinizde arızaya müdehale yada servisimize alınıp bilgisayar hazır olunca tekrar adresinize teslimi gibi konularda hizmet veririz.

Kısaca bir işletmede ihtiyaç duyabileceğiniz bilişim anlamında her türlü desteği ercebilişim olarak karşılamaktayız.

Servis Formumuz İçin Tıklayınız.

0 542 319 99 99
0 532 353 08 64

info@ercebilisim.com

 

Open chat
whatsapp
Merhaba,