Nişantaşı Macbook Servis ve Tamiri

Nişantaşı Macbook Tamir ve Servisi

Nişantaşı Macbook Servisi

Nişantaşı Macbook Servisi


MacBook Tamiri

Firmamız apple servisi ile kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Dünya çapında yayılmış, kullanıcısı çok fazla olan apple ürünleri hassasiyet isteyen teknolojik tamiri açısından önem taşır. Firmamız bu konuda sizlere güvenle hizmet sunmaktadır. Türkiye de apple servisi olarak hizmet veren firmamızdan, kaliteli hizmet sonucu ilk günkü verimi alabilirsiniz. Apple uluslar arası bir firma ve apple teknolojilerine göre üretildikleri için Türkiye de bu teknolojideki cihazların bakımını sadece biz yapmaktayız. Servisimiz imac, mac, mac mini, macbook, macbook air, apple pro, apple bilgisayar servis hizmeti vermektedir. Ayrıca servisimiz cihazınızın iç temizliğini, genel bakımını da ücretsiz olarak size hediye etmektedir..

MacBook Lcd Ekran Değişimi

Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

MacBook Batarya Değişimi

Pil Değişimi için teknik bilgiye sahip olmanız gerekli. Aksi taktirde telefonunuza zarar verebilirsiniz, Hızlı şarj, kablosuz şarj gibi özelliklerinin yanı sıra güç tasarruf özellikleri konusunda mAh dikkat edilmelidir.

MacBook Anakart Tamiri

Darbe,Sıvı ve Voltaja bağlı oluşan anakart arızalarının tespiti ve onarımı laboratuvar ortamında uzman ekibimizce bakım ve onarımları yapılmaktadır.

MacBook – Notebook Tamiri

Garantili notebook tamiri yapan firmamız 2009 yılında girdiği bu sektöre yeni teknolojileri takip ederek siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz ofisimize geldiğiniz anda sizinle ilgilenip sorununuz ile ilgili bilgi alıp cihazınızı analiz yaparak yapılması gereken işlemleri size bildirmektedir. Analiz için ücreti alınmamaktır.Özel servis hizmeti veren firmamız garantisi bitmiş veya kullanıcı hatası sonucu meydana gelen sorunlara bakmaktadır.Ekran kırılmaları, ekrana görüntü gelmemesi, ekranın 6 ya bölünmesi, sıvı teması, menteşe tamiri, yere düşürme, şarj aleti ve batarya değişimi, chipset tamiri genelde yapılan işlemlerdir.Yapılan tüm işlemler kayıt altında tutularak garanti süresinde aynı sorun ile gelen ürünlere ücret alınmadan tekrar yapılmaktadır.

MacBook Tamiri

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
Tamir için bize emanet ettiğiniz MacBook Pro’nuz her zaman güvendedir.
Tamiri esnasında da başında durarak, uygulanacak tüm işlemleri adım adım kendiniz izleyebilirsiniz.
Anakart Tamiri – Anakart Değişimi
Arıza tespit edildikten sonra giderilmesi için anakarta doğrudan müdahale edilir.
Gerekmesi halinde özel cihazlarlarla chipset değişimi yapılır. Özellikle anakartının daha öncesinde ehil olmayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılması veya arızanın onarılamaz düzeyde gerçekleşmesi durumunda anakart değiştirilir.
Ekran Kartı Tamiri – Ekran Kartı Değişimi
Arıza tespitinin ardından tamir işlemi için ekran kartına müdahale edilir.Ekran kartının tamir edilemez durumda hasar görmüş olması durumunda ekran kartı değişimi gerçekleştirilir.
Ekran Tamiri – Ekran Değişimi
MacBook Pro’nuzun LCD, Led veya Retina ekranında oluşan arızanın tespit edilmesinin ardından tamir işlemi gerçekleştirilir. Ekranın tamiri mümkün olmayan bir şekilde arızalanması durumunda ekran değişimi yapılır.Ekranın önünde yer alan koruyucu camın hasar gördüğü hallerde değişimi yapılır.
Ekran Menteşesi Tamiri – Ekran Menteşesi Değişimi
Fiziksel darbe veya kullanım kaynaklı olarak MacBook Pro’nuzun ekran menteşeleri zaman içerisinde yıpranabilir. Bu menteşelerin tamiri genellikle mümkün olmakla beraber, istisnai hallerde değişim işlemi yapılmaktadır.
Kasa Değişimi
Kasanın hasar görmüş veya yıpranmış olması durumunda kasa değişimi yapılır.
DVD Okuyucu Tamiri / Değişimi
Kullanıma paralel olarak MacBook Pro’inizin Built-in DVD okuyucusu (SuperDrive) zamanla performansını kaybedebilir. Böyle bir durumda tamir ya da değişimi gerçekleştirilir.
Upgrade İşlemleri
Sistem tarafından izin verilen RAM arttırımı, Hard Disk değişimi veya SSD’ye geçiş gibi tüm upgrade işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.
Pil Değişimi
Pil performansı azalmış ya da tamamen bitmiş olması durumunda, orijinal batarya ile değişimi yapılır.

0 542 389 74 26
0 532 353 08 64

Nişantaşı Macbook Servisi
Nişantaşı Macbook Tamiri
Nişantaşı Macbook Onarımı
Nişantaşı Macbook Pro Bakımı
Nişantaşı Macbook Yazıcı Kurulumu
Nişantaşı Macbook Yerinde Teknik Servis
Nişantaşı Macbook Teknik Servis Hizmeti
Nişantaşı Macbook Tamir Hizmeti
Nişantaşı Macbook Ekran Değişimi
Nişantaşı Macbook Inverter Değişimi
Nişantaşı Macbook Anakart tamiri
Nişantaşı Macbook SSD değişimi
Nişantaşı Macbook RAM değişimi
Nişantaşı Macbook İşletim Sistemi Sorunları
Nişantaşı Macbook Tuş ışıklarının tamiri
Nişantaşı Macbook Klavye değişimi
Nişantaşı Macbook Detaylı Eğitim
Nişantaşı Macbook Ağ ayarları
Nişantaşı Macbook Sistem Ayarları
Nişantaşı Macbook Yazıcı Faks Tanıtma
Nişantaşı Macbook Mail ayarları
Nişantaşı Macbook Yedekleme ve Geri Yükleme
Nişantaşı Macbook Veri Kurtarma ve Geri Yükleme
Nişantaşı Macbook Temizliği
Nişantaşı Macbook ios kurulumu
Nişantaşı Macbook Windows kurulumu

Open chat
whatsapp
Merhaba,