Liste Yazılım Subscribe RSS feed of category Yazılım

Microsoft’dan WannaCrypt Virüsü açıklaması

Microsoft, tüm kullanıcı ve kurumların dev siber saldırıdan korunmak için yapması gerekenleri anlattı. Etkilediği ülke sayısı 150’yi geçen ve Türkiye’deki bazı sistemlere de bulaşan fidye saldırısı, birçok kritik, hayati hizmeti… Devamı »

Sentez Tekstil Programı

Sentez Tekstil Programı ile Konfeksiyon üretiminin her aşamasında yardımcı olarak kullanıcı hatalarını sıfıra indiren çözümdür. Programımızı örneklememiz gerekirse ; İlk olarak iplik yapmak için tarladaki pamukdan itibaren sisteme girmeniz gerekiyor,… Devamı »

SentezLIVE ERP Programı

SentezLIVE Erp yazılımı büyük ve orta işletmeler için tasarlanmıştır. Sentez Live ERP, işletmelerin tüm iş süreçlerini yönetebilecekleri Yüzde 100 yerli erp yazılım markasıdır. Platform bağımsız bir erp çözümüdür.Sentez Live Erp… Devamı »

Open Lisans Fiyatları

Open Lisans Fiyatları, Erce Bilişim olarak partneri olarak çalıştığımız Microsoft dan en uygun fiyatlar ile open lisans fiyatları (GGWA Lisansları) Bizlere tekefon ile ulaştığınızda yetkilimizden alabilirsiniz.2009 yılından itibaren fiyat politamız… Devamı »

Logo Go Plus Muhasebe Programı

Küçük işletmelerin tüm finansal işlem ve rapor ihtiyaçlarını karşılayan Logo START programı kendi segmentinde Türkiye’nin en çok tercih edilen programıdır. Logo Start Programı Logo START programı ile tüm stok giriş-çıkışlarınızı… Devamı »

Gps Takip Programı

Sahada personeli olan hizmet sektöründe bulunan işletmelerde , çalışanlarının lokasyonunu öğrenmek için yüksek maliyetli takip sistemlerine artık ihtiyaç yok.Akıllı cep telefonlarına abonelik ve aidat gerektirmeyen programla bu ihiyacınızı gideriyoruz. Daha… Devamı »

Microsoft Office Lisanslama

İş yerlerinizde kullandığınız office programları lisanslı mı? Lisanssız program kullanmak hem yasal bakımdan suç hem de bilgilerinizin güvenliği açısından son derece sakıncalı olduğunu biliyorsunuzdur.Bu yüzden

Fatura Dizayn

Fatura Dizayn Etmek İşletmeniz de müşterilerinize faturalarınızı elle yazarak mı kesiyorsunuz? Bu şekilde fatura kesilirken yapılan hatalar fatura üstünde hoş olmayan görüntüler yaratır.

Nod32 Destek

İşletmenize veya bireysel makinanıza alacağınız nod32 antivirüs için her türlü destek için bizi arayabilirsiniz ESET Endpoint Security ile artık daha iyi bir koruma sağlamaktadır.

Vpn Kurulumu

TTVPN KURULUMU TT VPN (Sanal Özel Ağ), uçtan uca, çok noktadan çok noktaya hızlı ve güvenilir bağlantı sağlar. Erişim tekniklerinden bağımsız olarak çok noktadan çok noktaya bağlantı sağlayan ve verinin… Devamı »

Open chat
whatsapp
Merhaba,