Microsoft

erce_openlisans

Microsoft Lisanslama

OEM Lisanslama

;

OEM (original equipment manufacturer)
OEM lisans Bilgisayar ile beraber gelen tek başına satılamayan bir lisans türüdür. Bu lisan birlikte alındığı Bilgisayar’a ait olup başka Bilgisayar da kullanılamaz, devredilemez. Mevcut lisanstan farklı sürüm program kullanılamaz (Windows 7 OEM Lisansı olan Bilgisayar’da Windows 8’le kullanılamaz). İçeriğinde Lisans etiketi ve kurulum CD/DVD bulunur, alış faturası ile geçerlidir.

OPEN (OLP) GGWA Lisanslama

Open Lisanslama programı; en az 5 lisans ihtiyacı olan firmalara Microsoft yazılımları üzerinde tasarruf olanakları sunan kolay ve esnek bir programdır. İlk siparişte elde edilen fiyat seviyeleri, 2 yıllık Open otorizasyon numarası kapsamı boyunca geçerli olmaktadır.

Open Lisanslama ile;

Kutu ürünlere göre daha avantajlı fiyatlardan faydalanırsınız
Open lisanslama kapsamında satın alacağınız Yazılım Güvencesi Lisansı ile Microsoft’un o yazılımına ilişkin çıkacak en son versiyonunu open otorizasyon numaranız kapsamında (2 yıl) kullanma hakkına sahip oluyorsunuz
eOpen ile lisans yönetimi daha kolay hale gelir.
Open Lisanslama Programlarından Firmanıza En Uygun Olanını Seçin
İki şekilde bu programdan yararlanabilirsiniz:

Open Business – en az 5 lisans alımıyla bu programdan yararlanabilirsiniz. Bu 5 lisansı herhangi bir ürün havuzundan ya da bunların kombinasyonundan sağlayabilirsiniz. Open Business büyük miktarlarda peşin toplu alım yapmaksızın tasarruf edebilme yöntemleri arayan şirketler için oldukça caziptir.
Open Volume – eğer ürün havuzlarından yüklü alımlar yapıyorsanız daha avantajlı fiyatlardan bu program kapsamında yararlanabilirsiniz.
Bu lisansta kurulum CD/DVD gelmez ayrıca sipariş edilmelidir, devredilemez, satılamaz ama lisans sayısını aşmamak kaydıyla istediğiniz Bilgisayara yükleyebilirsiniz.

KUTU (FPP) Lisanslama

Bu lisanslama türünün diğerlerinden farkı kutu ile satılması ve devredilebilir olması. İçeriğinde Kutu içinde kurulum CD/DVD ve kutu üzerinde Lisans etiketi bulunur. İstenilen Bilgisayara kurulabilir ve başkasına satılabilir. Fiyat olarak diğerlerinden daha pahalıdır

Sipariş ve bilgi için 0 542 319 99 99 veya 0 532 353 08 64 i arayabilirsiniz.
Formumuzu doldura bilirsiniz.

Open chat
whatsapp
Merhaba,