Open Lisans Fiyatları

Open Lisans Fiyatları, Erce Bilişim olarak partneri olarak çalıştığımız Microsoft dan en uygun fiyatlar ile open lisans fiyatları (GGWA Lisansları)
Bizlere tekefon ile ulaştığınızda yetkilimizden alabilirsiniz.2009 yılından itibaren fiyat politamız mümkün oldukça düşük kar marjı ile sizlere hizmet vermektedir.Referanslarımız ile bu gerçeği ispat etmekten mutluluk duyuyoruz.
Open Lisans (Firmaya Özel)
PC Sayısı iki veya daha fazla olan firmalar için en uygun çözümdür. En az 5 adet lisansla OPEN lisanslama yapılabilir (örneğin 3 windows CAL+ 2 Office olabilir..). OPEN lisanslama sayesinde, birden fazla bilgisayara aynı CD’den yükleme yapılabilirken, hem maliyetten, hem de lisans yönetimi için harcanan zamandan tasarruf sağlanır. OPEN Lisans firmaya özel (sadece alımı yapan firmaya ait) bir belgedir ve uygulamanın bir makineden kaldırılıp istenirse başka bir makineye yüklenmesine olanak sağlar. Open Lisansla alım yapıldığında firma isterse alt sürüm kullanmaya devam edebilir. Open lisans sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı seçenekler sunabilmektedir. (Taksitle satın alma, Kiralama vb..)
Yazılım Güvencesi
Lisans anlaşması süresince iki yıl yeni versiyon yükleme ve güncel kalma imkanı sağlar. Beraberinde teknik destek alabilme, ek kullanım hakları gibi avantajlar alım yaptığınız ürünlere bağlı olarak sağlanabilmektedir. Alım yaparken Yazılım güvencesi ve beraberinde size sağlayabileceği avantajları mutlaka ilgili müşteri temsilcinize sorunuz. Kutu ve OEM lisans da yazılım güvencesini 3 ay içinde alabilirsiniz ancak Open Lisans da ürünü alırken satın almış olmalısınız.
Kutu
Alınan Kutu ürünler içinden çıkan lisanstır. Aynı lisans birden fazla PC?de kullanılamaz. Ürün kurulumu için gerekli olan CD ile birlikte gelir. En kapsamlı ve en pahalı lisans modelidir. Devredilebilir, tekrar satılabilir. Lisanslı olduğunu kanıtlamak için aşağıdakilerin saklanması gerekir: Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA), Orjinal CD, Ürün faturasının bir kopyası, Ürün kutusu. Ürün kutusu ya da CD’si tek başına lisans olarak geçerli değildir.
OEM Lisans
Bu ürünler sadece bilgisayar üretici firmalara yeni PC?lerle birlikte önceden yüklenmesi için sunulmaktadır. OEM Lisansı sadece yüklü olduğu PC?ye aittir ve bir örneğini yanda görebileceğiniz Orjinallik sertifikası etiketi makinenin üzerine yapıştırılmış olmalıdır. Kişiye ya da kuruluşa ait olmadığı için her yeni PC için ayrı bir OEM lisansı alınması gereklidir. Makina üzerindeki lisans hiçbir şekilde başka bir makinaya aktarılamaz. OEM lisans makina ile ömrünü doldurur. Örneğin: Kullandığınız makine üzerinde Windows 98 var ise güncellemek isterseniz lisanslama olarak Kutu ya da Open lisasını tercih etmeniz gerekir. Mevcut sahip olduğunuz makinenin üzerine Office programı almak isterseniz lisanslama olarak Kutu ya da Open lisasını tercih etmeniz gerekir. OEM Ürünün lisanslı olduğunu kanıtlamak için: Son Kullanıcı Anlaşması (EULA) , Orjinallik sertifikası (COA) ? Windows işletim sisteminin orjinallik sertifikası pc?nin kasası üzerine yapıştırılmış olmalıdır. Orjinal CD, fatura veya Makbuz saklanmalıdır.
Open Lisans Fiyatları
GGWA Lisans Fiyatları
Open Lisans Nedir
Microsoft Open Lisans
Open Lisans Fiyat Listesi
Open Lisans Nasıl Alınır

Kategori: Yazılım Etiketler: , , , , ,