Sentez Tekstil Programı

Sentez Tekstil
Sentez Tekstil Programı ile Konfeksiyon üretiminin her aşamasında yardımcı olarak kullanıcı hatalarını sıfıra indiren çözümdür.
Programımızı örneklememiz gerekirse ;
İlk olarak iplik yapmak için tarladaki pamukdan itibaren sisteme girmeniz gerekiyor, kaç ton hasat yapıp bunları ipliğe çevirirken ne kadar boyaya ihtiyacınız olduğunu sizlere bildiriyor.İplikleri kumaşa çevirip stoklarınızda yer alırken Sentezlive Tekstil programı sayesinde toplam maliyetinizi ve oluşan kumaşlarda ne kadarı 1.kalite ve de 2.kalite olduğunu biliyorsunuz.Ve tasarımınız oluştu örneğin pantolon imal edeceksiniz.Tasarımınızı programımıza girdiğinizde size ne kadar kumaşa, fermuara, boyaya ve de ipliğe ihtiyacınız olduğunu bildirecek ve de stoklarınızda bunu ne kadarı olduğu ne kadarlık bir malzeme almadığınız gerektiğini kullanıcınıza bildiriyor. İhtiyacınız kadarlık kısmı tek bir dokunuşda satın almanıza veya muhasebenize satın alma formu olarak gönderiyor.Üretim aşamasında oluşan 1. ve 2.kalite ürünlerinizi sistemden oluşan barkodları taktıktan sonra bu ürünleri ister perekande isterseniz toptan olarak satışınızı yapabilirsiniz. Eğer mağazalarınıza sevkiyat yapacaksanız Oluşturduğunuz sevkiyat fişini tek tuşla faturaya dönüştürebiliyorsunuz. El terminalleri ile ister aylık isterseniz haftalık olarak sayımlarınızı alabilir Depolarınızda bulunan fazla veya eksikleri her zaman öğrenebilirsiniz.Tablet destekli siparişleriniz depoya bildirip Kurumsal bir kimlik yönetim gerçekleştirebilirsiniz.
Merkezinizde müşterilinize mağazanızda yapılan kahvaltı veya diğer ikramların maliyetlerini anlık olarak görebilirsiniz.
Bankanızda bulunan TL ,USD ve EUR hesaplarınızın anlık olarak Türk Lirası olan karşılığını yine programımız sayesinde öğrenebiliyorsunuz.
Sizlere programımızı tanıtmak ve detaylarını anlatmak için bizlere 0 212 589 60 65 veya 0 532 344 82 71 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Kategori: Yazılım Etiketler: ,